Karrier

Vállalkozásunk közel 20 éve működik az építőanyag forgalmazás és kivitelezések területén. Csapataink folyamatos bővítéséhez keresünk agilis megbízható munkavállalókat az alábbi pozíciókba.

Lakatos szakmunkás

Feladatok
  • Acél szerkezetek gyártása tervek szerint
  • Ipari épületek és egyéb felépítmények építésben való aktív részvétel
  • Telephelyen lévő építőanyagok rakodása, mozgatása

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Jó munkabíró képesség
  • Kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • Önálló felelősségteljes munkavégzés
  • „B” kat. jogosítvány előny (nem feltétel)

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, biztos munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Utazási hozzájárulás

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal a turbopegazus@gmail.com címre vagy telefonon a  +36 30 350 8343 telefonszámon.

Targonca kezelő, anyagmozgató munkatárs

Feladatok

  • Telephelyen lévő építő anyagok kézi és gépi rakodása
  • Termékek megrendelés szerinti komissiózása
  • Áru átvétele és kiadása, rakodása
  • Munkaterület rendben tartása

Elvárások
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Jó munkabírás
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk
  • Szabad hétvégék
  • Jó munkahelyi légkör

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal a turbopegazus@gmail.com címre vagy telefonon a  +36 20 350 8343 telefonszámon.

Legfrissebb hírek

Megérkezett legújabb garázskapu panel szállítmányunk

Tájékoztatjuk tisztelt ügyfeleinket, hogy megérkezett legújabb garázskapu szállítmányunk. Több ezer m2 szekcionált garázskapu panellel várjuk vásárlóinkat, több féle színben, méretben és bordázattal, az igényeknek megfelelően!

LEGÚJABB MUNKÁINK
Bosch vizsgabázis Két beállós garázs Manitu telep szlovákia Kutyaólak Vadász les Tankönyvraktár Virág nagykereskedés Hűtőkamrák kivitelezése Autómosó Félixfürdő Túrkevei raktárépület Nyírbátori üzemcsarnok Nyaraló épület Nyékládháza Virág csarnok